Міфи про застуду

Щоразу, підхоплюючи застуду або грип, ви можете майже зі 100% упевненістю гарантувати, що у кожного, кому ви про це скажете, знайдеться корисна порада, як швидше впоратися. І щоразу, вислуховуючи поради…

Щоразу, підхоплюючи застуду або грип, ви можете майже зі 100% упевненістю гарантувати, що у кожного, кому ви про це скажете, знайдеться корисна порада, як швидше впоратися. І щоразу, вислуховуючи поради про те, що варто, а чого не варто робити, як уникнути ускладнень, як полегшити свій стан, буває важко відокремити факти від вимислів. Давайте розглянемо деякі з найчастіше повторюваних міфів про застуду і грип.

1. Грип схожий на сильну застуду

НЕПРАВДА: дійсно, деякі симптоми застуди і грипу, такі як кашель, закладення носа або головний біль, можуть здаватися однаковими або, принаймні, дуже схожими. Але важливо розуміти, що застуда може бути зумовлена бактеріальною інфекцією, зокрема хронічною, а грип та інші ГРВІ це захворювання вірусної природи.
Багато засобів проти застуди і грипу підходять у будь-якому випадку, тому що вони полегшують однакові симптоми. В цілому, однак, симптоми грипу мають тенденцію бути серйознішими і тривати довше. Однією з головних ознак грипу є раптове підвищення температури тіла, що призводить до лихоманки, яка може не спостерігатися при застуді та ГРВІ. У рідкісних випадках грип може спровокувати ускладнення, особливо у ослаблених і літніх людей, а також дітей віком до 5 років. Однак для більшості людей грип не повинен стати серйозною причиною для занепокоєння, поліпшення стану настає протягом кількох днів.

2. Грип можна лікувати антибіотиками

НЕПРАВДА: антибіотики призначені для лікування бактеріальних інфекцій. Причиною ж грипу є вірус, на який препарати цього класу не діють. Застосування антибіотиків можливе для лікування ускладнень грипу, і призначаються вони тільки лікарем після проведення досліджень і встановлення діагнозу.

3. Здорові люди не хворіють на грип

НЕПРАВДА: будь-яка людина, молода чи стара, здорова або не дуже, може заразитися вірусом грипу.

Так само всі ми здатні передавати віруси. Правда і те, що люди, які страждають на певні захворювання, наприклад, діабет або серцево-судинні недуги, знаходяться в групі ризику розвитку ускладнень. Тому будьте уважні, якщо виявите у себе симптоми грипу або застуди, і постарайтеся захистити тих, хто довкола, від можливості зараження носінням маски або ізоляцією.

4. Підхопити грип можна, якщо промерзнути або промокнути

НЕПРАВДА: переохолодження не призводить до того, що ви «підхопите грип». Однак якщо ви промерзли і промокли, це може послабити ваш імунітет, тобто зробить вас більш уразливими щодо вірусу грипу. Тоді, при ослабленому імунітеті, вірус може почати розмножуватися, а це призведе до появи характерних симптомів. Отже, теплий одяг і взуття, що не промокає, при прогулянках у холодну погоду допоможуть захиститися від вірусу.

5. Ви можете підхопити грип, просто перебуваючи в одному приміщенні із зараженою людиною.

ЧАСТКОВО ПРАВДА: це факт, що вірус грипу може поширюватися у повітрі. Тому, дійсно, коли людина, заражена на грип, чхає або кашляє на вас або поруч з вами, легко заразитися. Однак віруси поширюються не тільки через повітря. Дотик до поверхні, контакт з якою до вас мала хвора людина, також може призвести до передачі вірусу через руки. Збудник грипу здатний виживати на твердій поверхні протягом 24 годин. Потрапивши на руки, а через дотики до очей, носа або рота, він швидко проникає в організм. Тож головне правило часто мити руки, якщо грип у вас, або вірус у кого-то з вашого оточення.

Сподіваємося, розвінчання міфів допоможе зорієнтуватися в ситуації при виникненні підозри на грип. Однак завжди краще звернутися до лікаря за кваліфікованою допомогою.

Аффида Макс Експрес – включає максимальний вміст ібупрофену – 400 мг. Препарат випускається у вигляді желатинових капсул із рідкою формою ібупрофену всередині. Капсули розчиняються у шлунку, звільняючи ібупрофен для швидкого впливу на біль. Аффида Макс Експрес має дуже широке коло дії: лікування головного, менструального, зубного болю, болю в спині, суглобах, м’язах. Може використовуватись при ознаках запалення, застуди та грипу.

Де придбати
продукт?

affida аффида
Вы на странице, где используется URL для подключения файлов: /