Міфи про застуду

Щоразу, підхоплюючи застуду або грип, ви можете майже зі 100% упевненістю гарантувати, що у кожного, кому ви про це скажете, знайдеться корисна порада, як швидше впоратися. І щоразу, вислуховуючи поради…

Щоразу, підхоплюючи застуду або грип, ви можете майже зі 100% упевненістю гарантувати, що у кожного, кому ви про це скажете, знайдеться корисна порада, як швидше впоратися. І щоразу, вислуховуючи поради про те, що варто, а чого не варто робити, як уникнути ускладнень, як полегшити свій стан, буває важко відокремити факти від вимислів. Давайте розглянемо деякі з найчастіше повторюваних міфів про застуду і грип.

1. Грип схожий на сильну застуду

НЕПРАВДА: дійсно, деякі симптоми застуди і грипу, такі як кашель, закладення носа або головний біль, можуть здаватися однаковими або, принаймні, дуже схожими. Але важливо розуміти, що застуда може бути зумовлена бактеріальною інфекцією, зокрема хронічною, а грип та інші ГРВІ це захворювання вірусної природи.
Багато засобів проти застуди і грипу підходять у будь-якому випадку, тому що вони полегшують однакові симптоми. В цілому, однак, симптоми грипу мають тенденцію бути серйознішими і тривати довше. Однією з головних ознак грипу є раптове підвищення температури тіла, що призводить до лихоманки, яка може не спостерігатися при застуді та ГРВІ. У рідкісних випадках грип може спровокувати ускладнення, особливо у ослаблених і літніх людей, а також дітей віком до 5 років. Однак для більшості людей грип не повинен стати серйозною причиною для занепокоєння, поліпшення стану настає протягом кількох днів.

2. Грип можна лікувати антибіотиками

НЕПРАВДА: антибіотики призначені для лікування бактеріальних інфекцій. Причиною ж грипу є вірус, на який препарати цього класу не діють. Застосування антибіотиків можливе для лікування ускладнень грипу, і призначаються вони тільки лікарем після проведення досліджень і встановлення діагнозу.

3. Здорові люди не хворіють на грип

НЕПРАВДА: будь-яка людина, молода чи стара, здорова або не дуже, може заразитися вірусом грипу.

Так само всі ми здатні передавати віруси. Правда і те, що люди, які страждають на певні захворювання, наприклад, діабет або серцево-судинні недуги, знаходяться в групі ризику розвитку ускладнень. Тому будьте уважні, якщо виявите у себе симптоми грипу або застуди, і постарайтеся захистити тих, хто довкола, від можливості зараження носінням маски або ізоляцією.

4. Підхопити грип можна, якщо промерзнути або промокнути

НЕПРАВДА: переохолодження не призводить до того, що ви «підхопите грип». Однак якщо ви промерзли і промокли, це може послабити ваш імунітет, тобто зробить вас більш уразливими щодо вірусу грипу. Тоді, при ослабленому імунітеті, вірус може почати розмножуватися, а це призведе до появи характерних симптомів. Отже, теплий одяг і взуття, що не промокає, при прогулянках у холодну погоду допоможуть захиститися від вірусу.

5. Ви можете підхопити грип, просто перебуваючи в одному приміщенні із зараженою людиною.

ЧАСТКОВО ПРАВДА: це факт, що вірус грипу може поширюватися у повітрі. Тому, дійсно, коли людина, заражена на грип, чхає або кашляє на вас або поруч з вами, легко заразитися. Однак віруси поширюються не тільки через повітря. Дотик до поверхні, контакт з якою до вас мала хвора людина, також може призвести до передачі вірусу через руки. Збудник грипу здатний виживати на твердій поверхні протягом 24 годин. Потрапивши на руки, а через дотики до очей, носа або рота, він швидко проникає в організм. Тож головне правило часто мити руки, якщо грип у вас, або вірус у кого-то з вашого оточення.

Сподіваємося, розвінчання міфів допоможе зорієнтуватися в ситуації при виникненні підозри на грип. Однак завжди краще звернутися до лікаря за кваліфікованою допомогою.

Аффида Макс – таблетки, які містять максимальну дозу ібупрофену – 400мг. Цей препарат особливий тим, що має дуже широке коло дії: лікування головного, менструального, зубного болю, болю в спині, суглобах, м’язах, ревматичні болі. Може використовуватись при ознаках запалення, застуди та грипу.

affida аффида

Де придбати
продукт?

affida аффида

Де придбати продукт?

affida аффида

Де придбати продукт?

affida аффида

Де придбати продукт?

affida аффида
Menu