Політика конфіденційності та захист персональних даних

Представництво «Компания Delta Medical» (далі – Компанія) не вимагає від користувачів даного сайту розкриття своїх персональних даних, крім випадків, коли Ви самостійно надали нам такі дані або коли це потрібно відповідно до норм чинного законодавства. Наша Компанія вживає всіх можливих і необхідних заходів для забезпечення даних про Вас.

Дані про Вас можуть включати найменування провайдера користувача інтернет-послуг, найменування сайту, з якого користувач зайшов на наш сайт, IP-адреса користувача і т.д. Ці дані, можливо, сприяють Вашої ідентифікації, але ми не ставимо собі таку мету. Час від часу, ми можемо використовувати ці дані для статистичних цілей, але забезпечуємо анонімність кожного індивідуального користувача з тим, щоб особа не можна було ідентифікувати.

Ми збираємо персональні дані тільки тоді, коли користувач їх нам надає шляхом реєстрації на сайті, заповнення форм або відправки повідомлень електронною поштою з метою спрямування заявок або запиту матеріалів, а також в інших подібних ситуаціях.
База даних і її зміст залишаються в нашій Компанії та зберігаються на електронних носіях, контрольованих нами.

Ваші персональні дані ні в якому разі не будуть передані нами або нашими агентами для використання третіми сторонами, крім випадків, коли Ви висловлюєте згоду або коли цього вимагає закон.

При передачі персональних даних Компанії суб’єктами персональних даних одночасно надається згода на їх обробку, включаючи збір, зберігання, оновлення, адаптацію та використання таких даних, з метою поширення електронних тематичних розсилок і/або іншої інформації, пов’язаної з діяльністю Компанії. Персональні дані розміщуються Компанією на даному сайті та/або передаються третім особам виключно за згодою суб’єктів персональних даних.

Ваші персональні дані можуть бути внесені до Бази даних з метою їх обробки для проведення маркетингових та інших досліджень, здійснення іншої маркетингової діяльності, зокрема, реклами товарів і послуг, поширення рекламних матеріалів, включення персональних даних у внутрішні інформаційні системи та бази, спрямовані поштових та електронних розсилок, збору інформації, забезпечення реалізації відносин у сфері встановлення і розширення контактів з потенційними контрагентами; для забезпечення реалізації договірних, податкових, адміністративно-правових відносин, відповідно до норм чинного законодавства.

Ви маєте право переглянути, а також внести будь-які зміни до своїх персональних даних, що зберігаються в нашій системі, якщо вважаєте, що дані застаріли або є неправильними. В такому випадку, відправте повідомлення по електронній пошті на адресу, вказану в розділі «контакти». Ви маєте право в будь-який час відкликати свою згоду на використання ваших персональних даних в майбутньому, відправивши повідомлення по електронній пошті на адресу, вказану в розділі «контакти».

Наша Компанія використовує технічні та організаційні заходи безпеки для захисту Ваших даних від маніпуляцій, втрати, руйнування або стороннього доступу.

Menu