Аффида при болю в спині і м’язах

Кожна людина хоча б раз у житті відчувала на власному досвіді, що таке біль у спині. А багато, особливо у віковій категорії старше 40 років, живуть з таким болем постійно.…

Кожна людина хоча б раз у житті відчувала на власному досвіді, що таке біль у спині. А багато, особливо у віковій категорії старше 40 років, живуть з таким болем постійно. З чим він пов’язаний і як його можна зменшити?

Причини виникнення болю в спині

Причин появи болю в спині дуже багато. Це може бути:
– радикуліт, при якому затискаються нервові корінці, що відходять від спинного мозку.
– ішіас – запалення сідничного нерва;
– люмбаго – різкий біль, простріл в ділянці попереку, наприклад, через зміщення хребців;
– остеохондроз – захворювання хрящових поверхонь кісток хребців, часте ускладнення якого – грижа міжхребцевого диска (випинання в бік і пошкодження частини желеподібної тканини, яка в нормі повинна бути всередині фіброзного кільця і ​​між хребцями);
– спондильоз, коли хребці деформуються в результаті утворення кісткових наростів (остеофітів);
– спондилоартроз – артроз суглобів між хребцями, при якому руйнуються міжхребцеві диски, часто це призводить до тиску хребців на спинний мозок;
– остеопороз, коли підвищена крихкість кісток зумовлює компресійні переломи нижніх грудних хребців;
– невралгія – ураження периферичних нервів;
– хвороби, не пов’язані з хребтом та іншими частинами опорно-рухового апарату, наприклад, рак легень.

Зазвичай біль у спині виникає після великих фізичних зусиль, навантажень, підйому чого важкого. Провокує його і робота, коли доводиться тривалий час сидіти, і взагалі малорухливий спосіб життя. Багато порушень у хребті мають ще й вікові причини.

Якщо біль спині сильний і тривалий, то до м’язів спини від спинного мозку йдуть імпульси, що зумовлюють їх рефлекторний спазм. Це призводить до посилення болю, оскільки нервові корінці і кровоносні судини виявляються затиснутими м’язами.

Як вибрати знеболювальне при болю в спині і м’язах

Щоб позбутися болю в спині, перш за все, потрібно пройти обстеження і встановити його причину. Для цього слід звернутися до ортопеда, невропатолога, травматолога та інших фахівців. Іноді єдиний засіб від болю в спині – це операція. Але в переважній більшості випадків непоганий результат дає правильно підібране медикаментозне лікування.

Від болю в спині і м’язах завжди призначають нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП) місцевої дії (для розтирання). При сильному болю, коли потрібно більш інтенсивне знеболювання, НПЗП приймають всередину (засоби системного дії). Серед таких препаратів добре зарекомендувала себе Аффида (Affida). Ці ліки випускаються в різних формах для зручності прийому – є таблетки, м’які капсули і саше з гранулами для розчинення у воді. У лінійці Аффида 5 препаратів, і 3 з них мають посилену знеболювальну дію: це Аффида Макс Експрес, Аффида Макс з аргініном і препарат німесуліду.

Як активна речовина майже у всіх засобах лінійки Аффида міститься ібупрофен. Це не просто популярний препарат від гострого болю. Ібупрофен включено до переліку життєво необхідних лікарських засобів ВООЗ, рекомендованих як препарати вибору для емпіричної терапії болю*.

Ібупрофен – чудовий знеболювальний засіб, оскільки діє він швидко (наприклад, після прийому Аффида Макс Експрес – за 20 хвилин) і протягом тривалого часу (4–6 годин), сприяє усуненню не тільки болю, а й різного роду запалення в організмі. При цьому переноситься ібупрофен зазвичай добре і його можна застосовувати людям будь-якого віку – засоби з ним є і для дітей.

* Essential Drug List – WHO, 2011 року.

Аффида Макс с Аргинином – максимальная сила и действие на боль уже через 20 минут!Максимальная сила действия препарата обеспечивается содержанием ибупрофена в дозировке 400 мг, а максимальная скорость наступления эффекта – содержанием аминокислоты L-аргинин и формой выпуска в иде быстрорастворимых гранул.Аффида Макс с Аргинином имеет очень широкий круг действия: лечение головной, менструальной боли, мигрени, различных ревматических болей и артрита. Может использоваться при признаках воспаления, простуды и гриппа.

 

affida аффида

Аффида Форт нимесулид – препарат второй линии, предназначенный для устранения острой боли. Нестероидное противовоспалительное средство группы метансульфонанилидов. Оказывает противовоспалительное, обезболивающее и жаропонижающее действие. Имеет апельсиновый вкус.

affida аффида

Де придбати
продукт?

affida аффида
Вы на странице, где используется URL для подключения файлов: /