Аффида

Плюс

Комбінований препарат для лікування різних видів болю, який містить 200 мг ібупрофену та 500 мг парацетамолу. Аффида Плюс особливо помічний у лікуванні болю, коли потрібна досить потужна знеболювальна дія. Відчутне зменшення болю настає приблизно вже за 20 хвилин.

Характеристика препарату

Симптоматичне лікування легкого та помірного болю при мігрені, головного болю, болю у спині, менструального, зубного болю, ревматичного та м’язового болю, болю при легких формах артриту, ознаках застуди та грипу, болю в горлі та під час гарячки. Цей препарат є особливо помічним, бо він має потужнішу знеболювальну дію, ніж дія ібупрофену або парацетамолу, які застосовуються окремо.

Що потрібно знати перед використанням

Не можна застосовувати пацієнтам з відомою індивідуальною гіперчутливістю до ібупрофену, парацетамолу або до будь-якої з допоміжних речовин; при одночасному застосуванні з іншими препаратами, які містять парацетамол, через підвищений ризик появи серйозних побічних реакцій; пацієнтам з наявністю в анамнезі реакцій гіперчутливості після прийому ібупрофену, ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ); пацієнтам, які мають в анамнезі шлунково-кишкову кровотечу або перфорацію, пов’язану із застосуванням НПЗЗ; при виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки/кровотечі в активній формі або рецидивах в анамнезі (два і більше виражених епізодів виразкової хвороби чи кровотечі); пацієнтам з порушенням згортання крові; пацієнтам з тяжкою печінковою, тяжкою нирковою або тяжкою серцевою недостатністю; при одночасному застосуванні інших препаратів, які містять НПЗЗ; протягом останнього триместру вагітності.

Як правильно застосовувати препарат для ефективної дії

Дорослим застосовувати по 1 таблетці до 3 разів на добу з інтервалом між прийомами не менше 6 годин. Таблетки запивати водою. Не застосовувати дітям (віком до 18 років).

Характеристика препарата

Симптоматическое лечение лихорадки, лечение легкой и умеренной боли, включая мигрень, симптоматическое лечение артритов (включая ювенильный ревматоидный артрит), артроз, анкилозирующий спондилит и неревматического воспаления, симптоматическое облегчение при первичной дисменореи.

Что нужно знать перед использованием

  •  повышенная чувствительность к ибупрофену или к любому из вспомогательных веществ лекарственного средства

  •  повышенная чувствительность к салицилатам или другим НПВС (пациенты с астмой в анамнезе, острым ринитом, крапивницей, ангионевротическим отеком или другими реакциями аллергического типа после применение веществ с подобным действием)

  •  воспалительные заболевания кишечника

  •  тяжелая печеночная недостаточность

  •  тяжелая почечная недостаточность

  •  пациенты с геморрагическим диатезом или другими нарушениями свертывания крови

  •  наличие в анамнезе желудочно-кишечного кровотечения или перфорации, связанных с приемом НПВС

  •  язва / кровотечение в активной форме или рецидивы в
анамнезе (два или более выраженных эпизоды подтвержденной язвенной болезни или кровотечения)

  •  язвенная болезнь желудка или двенадцатиперстной кишки

  •  серьезная сердечная недостаточность (класс IV по классификации
NYHA)

  •  III триместр беременности

  •  цереброваскулярные или другие кровотечения в активной фазе

  •  нарушения кроветворения неясной этиологии

  •  тяжелое обезвоживание (вызванное рвотой, диареей или недостаточным употреблением жидкости)

Как правильно применять препарат для эффективного действия

Для перорального применения.
Перед применением содержимое одного саше следует высыпать в полстакана
воды и перемешивать в течение 2 минут.
Пациентам, страдающим заболеваниями ЖКТ, препарат следует принимать с молоком и / или во время еды.

Дети.
Препарат не рекомендуется применять детям до 12 лет, поскольку доза ибупрофена, содержащегося в лекарственных средств, не соответствует рекомендуемой дозе для этой возрастной категории.

Вопросы и ответы

Яка активна речовина Аффида Плюс?

1 таблетка містить 200 мг ібупрофену та 500 мг парацетамолу.

Чи можна приймати Аффида Плюс вагітним?

Під час І та ІІ триместрів вагітності, а також під час пологів слід уникати застосування препарату; препарат протипоказаний у ІІІ триместрі вагітності.

Чи можна приймати Аффида Плюс дітям?

Не застосовувати дітям (віком до 18 років).

Від чого допомагає Аффида Плюс?

Симптоматичне лікування легкого та помірного болю при мігрені, головного болю, болю у спині, менструального, зубного болю, ревматичного та м’язового болю, болю при легких формах артриту, ознаках застуди та грипу, болю в горлі та під час гарячки. Цей препарат є особливо помічним, бо він має потужнішу знеболювальну дію, ніж дія ібупрофену або парацетамолу, які застосовуються окремо.

Як застосовувати Аффида Плюс?

Дорослим приймати по 1 таблетці до 3 разів на добу з інтервалом між прийомами не менше 6 годин. Таблетки запивати водою. Не застосовувати дітям (віком до 18 років).

Яка форма випуску Аффида Плюс?

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою. По 10 таблеток у блістері, по 1 або 2 блістери в картонній коробці.

Чи сумісна Аффида Плюс з іншими ліками?

Цей лікарський засіб (як і будь-які інші парацетамолвмісні препарати) протипоказаний при застосуванні з іншими препаратами, які містять парацетамол, через підвищений ризик серйозних побічних реакцій. Цей препарат (як й інші ібупрофенвмісні препарати та НПЗЗ) не слід застосовувати в комбінації з аспірином та іншими НПЗЗ. Докладніше див. розділ «Протипоказання» в інструкції.

Яка добова доза Аффида Плюс?

Не слід приймати більше 6 таблеток (3000 мг парацетамолу, 1200 мг ібупрофену) протягом 24 годин.

Які показання до застосування Аффида Плюс?

Симптоматичне лікування легкого та помірного болю при мігрені, головного болю, болю у спині, менструального, зубного болю, ревматичного та м’язового болю, болю при легких формах артриту, ознаках застуди та грипу, болю в горлі та під час гарячки.

Вы на странице, где используется URL для подключения файлов: /
mail