Як лікувати грип та застуду в домашніх умовах?

У холодну пору року зростає захворюваність на ГРВІ, ГРЗ та грип. У переважної більшості людей вони мають одночасно кілька симптомів. Але купувати багато препаратів для лікування та витрачати значну суму…

У холодну пору року зростає захворюваність на ГРВІ, ГРЗ та грип. У переважної більшості людей вони мають одночасно кілька симптомів. Але купувати багато препаратів для лікування та витрачати значну суму грошей не хочеться. Як можна швидко вилікувати застуду без зайвих витрат?

Лікування застуди вдома

Головний біль, загальна слабкість, помірне підвищення температури тіла, запалення та набряк слизових оболонок дихальних шляхів, нежить і кашель… Якщо людина страждає через такі симптоми і всі вони виникли практично одночасно, то це означає, що у неї, швидше за все, ГРВІ. У такому стані найкраще відлежуватися вдома. Це допоможе якнайшвидше одужати від застуди та не заразити ГРВІ колег, пасажирів громадського транспорту, однокурсників тощо. Зазвичай тижня цілком вистачає, щоби стан здоров’я нормалізувався.

Звичайно, найбільш вдалий засіб від застуди може призначити лише лікар. Але є й універсальні: це тепле питво, чай з малиною, узвар тощо. Додаткова рідина сприяє виведенню з організму продуктів життєдіяльності патогенних мікроорганізмів та покращує роботу респіраторної системи (збільшується синтез секрету у верхніх дихальних шляхах), що допомагає їй боротися з інфекцією. До корисних народних засобів від застуди належать також розтирання грудної клітки, інгаляції над теплою парою, гарячі ванни для ніг тощо.

Лікування грипу вдома

З медичної точки зору грип – це один із різновидів ГРВІ. Однак від того, що в побуті прийнято називати застудою, він суттєво відрізняється. Грип починається раптово з ломоти в тілі та підвищення температури тіла, часом приблизно до 39 °С. Інші ГРВІ та ГРЗ починаються поступово, і першим симптомом може бути нежить або першіння у горлі.

Якщо ви підозрюєте, що підхопили саме грип, то відкладіть усі справи та залишайтеся вдома. Грип може бути небезпечним своїми ускладненнями, наприклад, на серце, нирки тощо. Обов’язково зверніться до лікаря, щоб не пропустити початок розвитку бронхіту чи пневмонії (запалення легень).

Ліки від ГРВІ та грипу – це ті самі препарати, дія яких спрямована на усунення симптомів. Так, популярні комбіновані багатокомпонентні ліки у формі порошку (саше) від застуди, які впливають одночасно на цілу низку ознак захворювання – знижують температуру, полегшують носове дихання, сприяють зменшенню запалення у дихальних шляхах тощо. Засоби прямої противірусної дії використовуються виключно в перші години та добу захворювання, причому лише за призначенням лікаря.

Аффида від застуди та грипу

При застуді, грипі, за будь-яких ГРВІ та ГРЗ у домашніх умовах можна застосовувати безрецептурні препарати лінійки Аффида. Усі вони містять ібупрофен (по 200 або 400 мг), який впливає одразу на кілька симптомів таких захворювань. Ібупрофен має жарознижувальну, протизапальну та знеболювальну дію. Залежно від самопочуття та особистих переваг можна вибрати такі препарати для лікування застуди:

Аффида Макс – пігулки по 400 мг ібупрофену для любителів класичних лікарських форм. Зручно приймати, якщо застуду доводиться переносити на ногах.

Аффида Макс з Аргініном – гранули для приготування питного розчину. Завдяки амінокислоті аргініну ібупрофен швидше засвоюється (підвищується біодоступність), тому препарат починає діяти через 20 хвилин після прийому.

Аффида Експрес та Аффида Макс Експрес – препарати у формі м’яких желатинових капсул (по 200 та 400 мг) з рідкою активною речовиною всередині. Ібупрофен у рідкому вигляді всмоктується легше, ніж із таблеток, тому його ефект починається швидше.

Аффида Макс Експрес – включає максимальний вміст ібупрофену – 400 мг. Препарат випускається у вигляді желатинових капсул із рідкою формою ібупрофену всередині. Капсули розчиняються у шлунку, звільняючи ібупрофен для швидкого впливу на біль. Аффида Макс Експрес має дуже широке коло дії: лікування головного, менструального, зубного болю, болю в спині, суглобах, м’язах. Може використовуватись при ознаках запалення, застуди та грипу.

Де придбати
продукт?

affida аффида
Вы на странице, где используется URL для подключения файлов: /