affida аффида

Аффида

Макс з аргініном

Аффіда Макс з Аргініном – максимальна сила і дія на біль вже через 20 хвилин!

Максимальна сила дії препарату забезпечується вмістом ібупрофену в дозуванні 400 мг, а максимальна швидкість настання ефекту – змістом амінокислоти L-аргінін і формою випуску у вигляді швидкорозчинних гранул.

Аффида Макс з Аргініном має дуже широке коло дії: лікування головного, менструального болю, мігрені, різних ревматичних болів і артриту. Може використовуватись при ознаках запалення, застуди та грипу.

Характеристика препарату

Симптоматичне лікування гарячки, лікування легкого та помірного болю, включаючи мігрень, симптоматичне лікування артритів (включаючи ювенільний ревматоїдний артрит), артроз, анкілозуючий спондиліт та неревматичне запалення, симптоматичне полегшення при первинній дисменореї.

affida аффида

Характеристика препарату

Симптоматичне лікування гарячки, лікування легкого та помірного болю, включаючи мігрень, симптоматичне лікування артритів (включаючи ювенільний ревматоїдний артрит), артроз, анкілозуючий спондиліт та неревматичне запалення, симптоматичне полегшення при первинній дисменореї.

Питання та відповіді

Діюча речовина Аффида Макс з аргініном?

Активною речовиною Аффида Макс з аргініном є ібупрофен 400 мг, що належить до групи нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ). Додатковим компонентом є амінокислота L-аргінін, яка впливає на швидкість всмоктування і прискорює початок дії препарату.

Можна застосовувати Аффида Макс з аргініном вагітним?

Аффида Аффида Макс з аргініном не можна приймати вагітним і тим, хто годує груддю. Концентрація ібупрофену, яка досягається в грудному молоці, незначна, а небажаної дії на дитину не очікується, але використання ібупрофену все ж не рекомендується при годуванні груддю через потенційний ризик пригнічення синтезу важливих речовин (простагландинів) в організмі дитини.

Чи можна приймати Аффида Макс з аргініном дітям?

Аффида Макс з аргініном можна приймати дітям починаючи з 12-річного віку. Застосування дітьми більш раннього віку протипоказане.

Аффида Макс з аргініном при місячних?

Показанням до застосування Аффида Макс з аргініном є первинна дисменорея, тобто біль при місячних.

Випадки передозування Аффида Макс з аргініном?

Більшість випадків передозування мали безсимптомний перебіг. Поява симптомів передозування Аффида Макс з аргініном зазвичай обмежується нудотою або блюванням, болем у животі, дуже рідко – сонливістю, діареєю, головним болем. Докладніше про випадки передозування дивіться в інструкції.

Сумісна Аффида Макс з аргініном з іншими ліками?

Аффида Макс з аргініном не слід застосовувати одночасного з іншими НПЗЗ – лікарськими засобами, які можуть зумовити виразку шлунка, шлунково-кишкові кровотечі, а також з антикоагулянтами тощо. Докладніше дивіться в інструкції.

Форма випуску Аффида Макс з аргініном?

Препарат випускається у вигляді швидкорозчинних гранул у саше по 400 мг ібупрофену.

Добова доза Аффида Макс з аргініном?

Максимальна добова доза Аффида Макс з аргініном становить 1200 мг ібупрофену або 3 саше препарату.

Аффида Макс з аргініном від чого допомагає?

Аффида Макс з аргініном показана до застосування при помірному болю різного походження (головний, включно з мігренню, зубний, у спині та м’язах), менструальному болю, ревматичних болях і артриті, а також для симптоматичного лікування застуди.

Аффида Макс з аргініном збиває температуру?

Аффида Макс з аргініном – це нестероїдний протизапальний засіб, який чинить протизапальну, знеболювальну та жарознижувальну дію.

Аффида Макс з аргініном показання до застосування?

При помірному болю різного походження (головний, включно з мігренню, зубний, у спині та м’язах), менструальному болю, ревматичних болях і артриті, а також для симптоматичного лікування застуди.