Аффида при болю в суглобах і артриті

Біль у суглобах знайомий практично всім. Найчастіше людей турбують ті суглоби, на які припадає найбільше навантаження. Це великі суглоби ніг – колінні, тазостегнові, а також ліктьові і кистей рук. Чим…

Біль у суглобах знайомий практично всім. Найчастіше людей турбують ті суглоби, на які припадає найбільше навантаження. Це великі суглоби ніг – колінні, тазостегнові, а також ліктьові і кистей рук. Чим же зумовлений цей біль?

Симптоми і причини артриту

Ми час від часу отримуємо травми, інколи зазнаємо надмірних фізичних навантажень, переохолоджуємося, хворіємо на інфекційні недуги. Такі причини можуть спричиняти артрит. Це запалення, про яке свідчать біль у суглобі, його набряк, почервоніння, відчуття того, що він гарячий. Наявність подібних симптомів призводить до порушення рухливості суглоба і його скутості.

Часто причиною артриту стає ревматизм – інфекційно-алергічне захворювання, що вражає і суглоби, і весь організм, особливо серце. Ще одним різновидом артриту є подагра – порушення обміну речовин, яке провокує гострий біль і запалення у великому пальці ноги.

Артрит може розпочатися в будь-якому віці, навіть у дітей, а артроз (остеоартроз) – це захворювання, яке дає про себе знати у людей старше 40 років. Після 60 років тією чи іншою мірою воно є у всіх. Цим артроз відрізняється, насамперед, від артриту. При артрозі хрящі суглобів поступово руйнуються. Говорячи медичною мовою, в них відбуваються дегенеративно-дистрофічні зміни. Спочатку порушується живлення хрящової тканини, тому вона стоншується. Потім поверхні кісток починають тертися одна об одну, що підсилює руйнування хряща. Страждають і кістки: всередині утворюються порожнечі, а зовні – нарости (остеофіти). Все це теж призводить до появи запалення і болю, часом дуже сильного, що заважає рухатися. Залежно від того, який суглоб уражений, лікарі розрізняють гонартроз (колінний суглоб), коксартроз (тазостегновий), а також остеохондроз (суглоби хребта).

Як вибрати знеболювальне при болю в суглобах

У пошуках ліків від болю в суглобах люди звертають увагу на народні засоби – всілякі настоянки для розтирання, зігрівальні компреси, мазі з червоним перцем, продуктами бджільництва  тощо. При артриті вони можуть дещо полегшити стан, оскільки покращують місцевий кровообіг у зоні ураження. А ось при остеоартрозі, який більш поширений, руйнування суглоба такі засоби не зупинять і від болю не позбавлять, оскільки вони не впливають на механізм розвитку цього захворювання.

Найефективніше використовувати аптечні препарати, наприклад Аффида (Affida) сприяє зменшенню болю в суглобах при артриті і артрозі за рахунок того, що знімає запалення. Аффида містить ібупрофен – протизапальний і знеболювальний засіб. Препарат Аффида має різні форми випуску для зручності вибору (таблетки, капсули, швидкорозчинні гранули в саше). Аффида допомагає зняти біль у суглобах, а для лікування остеоартрозу і уповільнення його прогресування необхідно використовувати також хондропротектори.

Аффида Форт нимесулид – препарат второй линии, предназначенный для устранения острой боли. Нестероидное противовоспалительное средство группы метансульфонанилидов. Оказывает противовоспалительное, обезболивающее и жаропонижающее действие. Имеет апельсиновый вкус.

affida аффида

Аффида Форт нимесулид – препарат второй линии, предназначенный для устранения острой боли. Нестероидное противовоспалительное средство группы метансульфонанилидов. Оказывает противовоспалительное, обезболивающее и жаропонижающее действие. Имеет апельсиновый вкус.

affida аффида

Де придбати
продукт?

affida аффида