Оберіть зручний спосіб
купівлі продукту Аффида

В один клік ви можете придбати продукт на сайті або знайти
найближчу до вас аптеку з препаратом Аффида в наявності

affida аффида

Аффида Форт Німесулід

Аффида Форт німесулід – препарат другої лінії, призначений для усунення гострого болю. Нестероїдні протизапальний засіб групи метансульфонанілідів. Проявляє протизапальну, знеболювальну та жарознижувальну дію. Має апельсиновий смак.

affida аффида

Аффида Макс Експрес

Аффида Макс Експрес – включає максимальний вміст ібупрофену – 400мг. Цей препарат особливий тим, що випускається у вигляді желатинових капсул з рідкою формою ібупрофену всередині. Капсули розчиняються у шлунку, звільняючи ібупрофен для швидкої дії на біль.

affida аффида

Аффида Макс з аргініном

Аффіда Макс з Аргініном – максимальна сила і дія на біль вже через 20 хвилин! Максимальна сила дії препарату забезпечується вмістом ібупрофену в дозуванні 400 мг, а максимальна швидкість настання ефекту – змістом амінокислоти L-аргінін і формою випуску у вигляді швидкорозчинних гранул.

Аффида Плюс

Комбінований препарат для лікування різних видів болю, який містить 200 мг ібупрофену та 500 мг парацетамолу. Аффида Плюс особливо помічний у лікуванні болю, коли потрібна досить потужна знеболювальна дія. Відчутне зменшення болю настає приблизно вже за 20 хвилин.

Аффида Макс

Аффида Макс – включає максимальний вміст ібупрофену – 400мг. Цей препарат особливий тим, що має дуже широке коло дії: лікування головного, менструального, зубного болю, болю в спині, суглобах, м’язах. Може використовуватись при ознаках запалення і при застуді та грипі.

Аффида експрес

Аффида Експрес – препарат з вмістом ібупрофену в дозуванні 200 мг. Цей препарат особливий тим, що випускається у вигляді желатинових капсул з рідкою формою ібупрофену всередині. Капсули розчиняються у шлунку, звільняючи ібупрофен для швидкої дії на біль.

Аффида Антимігрень пластир

Аффида антимігрень пластир – це унікальний препарат, який розроблено спеціально для полегшення головного болю та мігрені. Пластир протягом 30 хвилин усуває біль завдяки тому, що локально розширює судини. Таку швидку дію дає комбінація активних компонентів: ментола, масла чайного дерева, камфори, токоферолу.

Вы на странице, где используется URL для подключения файлов: /
mail