Оберіть зручний спосіб
купівлі продукту Аффида

В один клік ви можете придбати продукт на сайті або знайти
найближчу до вас аптеку з препаратом Аффида в наявності

Аффида Макс Експрес

Аффида Макс Експрес – включає максимальний вміст ібупрофену – 400мг. Цей препарат особливий тим, що випускається у вигляді желатинових капсул з рідкою формою ібупрофену всередині. Капсули розчиняються у шлунку, звільняючи ібупрофен для швидкої дії на біль.

affida аффида

Аффида Макс з аргініном

Аффіда Макс з Аргініном – максимальна сила і дія на біль вже через 20 хвилин! Максимальна сила дії препарату забезпечується вмістом ібупрофену в дозуванні 400 мг, а максимальна швидкість настання ефекту – змістом амінокислоти L-аргінін і формою випуску у вигляді швидкорозчинних гранул.

Аффида Плюс

Комбінований препарат для лікування різних видів болю, який містить 200 мг ібупрофену та 500 мг парацетамолу. Аффида Плюс особливо помічний у лікуванні болю, коли потрібна досить потужна знеболювальна дія. Відчутне зменшення болю настає приблизно вже за 20 хвилин.

Аффида Макс

Аффида Макс – включає максимальний вміст ібупрофену – 400мг. Цей препарат особливий тим, що має дуже широке коло дії: лікування головного, менструального, зубного болю, болю в спині, суглобах, м’язах. Може використовуватись при ознаках запалення і при застуді та грипі.

Аффида експрес

Аффида Експрес – препарат з вмістом ібупрофену в дозуванні 200 мг. Цей препарат особливий тим, що випускається у вигляді желатинових капсул з рідкою формою ібупрофену всередині. Капсули розчиняються у шлунку, звільняючи ібупрофен для швидкої дії на біль.

Аффида Антимігрень пластир

Аффида антимігрень пластир – це унікальний препарат, який розроблено спеціально для полегшення головного болю та мігрені. Пластир протягом 30 хвилин усуває біль завдяки тому, що локально розширює судини. Таку швидку дію дає комбінація активних компонентів: ментола, масла чайного дерева, камфори, токоферолу.

affida аффида

Аффида Форт Німесулід

Аффида Форт німесулід – препарат другої лінії, призначений для усунення гострого болю. Нестероїдні протизапальний засіб групи метансульфонанілідів. Проявляє протизапальну, знеболювальну та жарознижувальну дію. Має апельсиновий смак.

Вы на странице, где используется URL для подключения файлов: /
mail