affida аффида

Аффида

Макс Експрес

Аффида Макс Експрес – включає максимальний вміст ібупрофену – 400мг. Цей препарат особливий тим, що випускається у вигляді желатинових капсул з рідкою формою ібупрофену всередині. Капсули розчиняються у шлунку, звільняючи ібупрофен для швидкої дії на біль.
Аффида Макс Експрес має дуже широке коло дії: лікування головного, менструального, зубного болю, болю в спині, суглобах, м’язах. Може використовуватись при ознаках запалення, застуди та грипу.

Характеристика препарату

Симптоматичне лікування легкого та помірного болю різного походження (головний, зубний біль, болісні менструації), в тому числі при застуді та пропасниці.

affida аффида

Характеристика препарату

Симптоматичне лікування легкого та помірного болю різного походження (головний, зубний біль, болісні менструації), в тому числі при застуді та пропасниці.

Питання та відповіді

Діюча речовина Аффида Макс Експрес?

Активною речовиною Аффида Макс Експрес є ібупрофен 400 мг, що належить до групи нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ).

Можна приймати вагітним Аффида Макс Експрес?

Аффида Макс Експрес не можна приймати вагітним жінкам. Під час досліджень незначну кількість ібупрофену було виявлено в грудному молоці, тому за можливістю слід уникати застосування препарату і під час годування груддю.

Чи можна приймати Аффида Макс Експрес дітям?

Аффида Макс Експрес можна приймати дітям починаючи з 12-річного віку. Застосування дітьми більш раннього віку протипоказане.

Аффида Макс Експрес від чого допомагає?

Аффида Макс показана для лікування різних видів болю, зокрема головного, зубного, менструального, болю в спині, суглобах і м’язах, а також препарат допомагає при ознаках застуди та грипу.

Аффида Макс Експрес як приймати?

Аффида Макс слід приймати по 1 м’якій капсулі кожні 6 годин, запиваючи водою. Не приймати понад 3 капсули протягом доби.

Форма випуску Аффида Макс Експрес?

Аффида Макс Експрес випускається у вигляді м’яких желатинових капсул. Завдяки швидкому розчиненню капсули в шлунку і вивільненню ібупрофену пік його концентрації в плазмі крові настає в два рази швидше порівняно з таблетками.

Випадки передозування Аффида Макс Експрес?

Симптоми інтоксикації, пов’язані з передозуванням, можуть спостерігатися у дітей при перевищенні дози 400 мг на кілограм маси тіла. У дорослих ефект дози менш виражений. За більш докладною інформацією зверніться до інструкції.

Сумісна Аффида Макс Експрес з іншими ліками?

Аффида Макс Експрес не слід застосовувати разом з аспірином, а також іншими НПЗЗ. За більш докладною інформацією зверніться до інструкції.

Добова доза Аффида Макс Експрес?

Максимальна добова доза Аффида Макс Експрес становить 1200 мг. Приймати не більше 3 капсул на добу.

Аффида Макс Експрес показання до застосування?

Показаннями до застосування Аффида Макс Експрес є терапія головного, зубного, менструального болю, болю в спині, суглобах і м’язах, а також ознаки застуди та грипу.