affida аффида

Аффида

Експрес

Аффида Експрес – препарат з вмістом ібупрофену в дозуванні 200 мг. Цей препарат особливий тим, що випускається у вигляді желатинових капсул з рідкою формою ібупрофену всередині. Капсули розчиняються у шлунку, звільняючи ібупрофен для швидкої дії на біль.

Аффида Експрес має дуже широке коло дії: лікування головного, менструального, зубного болю, болю в спині, суглобах, м’язах. Може використовуватись при ознаках запалення, застуди та грипу.

Характеристика препарату

Симптоматичне лікування легкого та помірного болю різного походження (головний, зубний біль, болісні менструації), в тому числі при застуді та пропасниці

affida аффида

Характеристика препарату

Симптоматичне лікування легкого та помірного болю різного походження (головний, зубний біль, болісні менструації), в тому числі при застуді та пропасниці.

Питання та відповіді

Діюча речовина Аффида Експрес?

Активною речовиною Аффида Експрес є ібупрофен 200 мг, що належить до групи нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ).

Можна приймати вагітним Аффида Експрес?

Аффида Експрес не можна приймати вагітним жінкам. Під час досліджень незначна кількість ібупрофену було виявлено в грудному молоці, тому за можливістю слід уникати застосування і під час годування груддю.

Чи можна приймати Аффида Експрес дітям?

Аффида Експрес можна приймати дітям починаючи з 6-річного віку. Застосування дітьми більш раннього віку протипоказане.

Аффида Експрес від чого допомагає?

Аффида Макс показана для лікування різних видів болю, зокрема головного, зубного, менструального, болю в спині, суглобах і м’язах, а також препарат допомагає при ознаках застуди та грипу.

Аффида Експрес як приймати?

Аффида Макс слід застосовувати по 1-2 м’які капсули кожні 4-6 годин, запиваючи водою під час або після їди. Не приймати понад 6 капсул протягом доби.

Форма випуску Аффида Експрес?

Аффида Експрес випускається у вигляді м’яких желатинових капсул. Завдяки швидкому розчиненню капсули в шлунку і вивільненню ібупрофену пік його концентрації в плазмі крові настає в два рази швидше порівняно з таблетками.

Випадки передозування Аффида Експрес?

Симптоми інтоксикації, пов’язані з передозуванням, можуть спостерігатися у дітей при перевищенні дози 400 мг на кілограм маси тіла. У дорослих ефект дози менш виражений. За більш докладною інформацією зверніться до інструкції.

Сумісна Аффида Експрес з іншими ліками?

Аффида Експрес не слід застосовувати разом з аспірином, а також іншими НПЗЗ. За більш докладною інформацією зверніться до інструкції.

Добова доза Аффида Експрес?

Максимальна добова доза Аффида Експрес становить 1200 мг. Приймати не більше 6 капсул на добу.

Аффида Експрес показання до застосування?

Показаннями до застосування Аффида Експрес є терапія головного, зубного, менструального болю, болю в спині, суглобах і м’язах, а також ознаки застуди та грипу.