Аффида при гострому болю

Для діагностики використовуються сотні медичних апаратів і приладів, однак серед них немає такого, який міг би виміряти силу болю. Це відчуття завжди суб’єктивне. Біль може бути гострим та хронічним, нестерпним…

Для діагностики використовуються сотні медичних апаратів і приладів, однак серед них немає такого, який міг би виміряти силу болю. Це відчуття завжди суб’єктивне.

Біль може бути гострим та хронічним, нестерпним і ледь відчутним, але в будь-якому випадку його хочеться якомога швидше позбутися.

Різниця між гострим та хронічним болем

Гострий біль відрізняється від хронічного переважно своєю інтенсивністю. Це, наприклад, раптовий головний біль внаслідок різкої зміни погоди або менструальний у дівчат через циклічні зміни гормонального балансу. У разі травми, нещасного випадку біль завжди гострий, як і в перший день грипу, коли все тіло буквально ломить.

Хронічний біль зазвичай стає результатом неправильного способу життя. Так, біль у спині (остеохондроз) і суглобах ніг (остеоартроз) часто пов’язаний з малорухливим способом життя і наявністю зайвих кілограмів. Опорно-руховий апарат нетренований, м’язи слабкі, тому можливі різні ушкодження, а отже, – і больові відчуття. Хронічний біль, особливо в стадії загострення, може бути дуже сильним. У людей старше 50 років він стає ще більш вираженим, бо в суглобах розпочинаються вікові руйнівні процеси.

Як позбутися гострого болю

Позбутися гострого болю нам допомагають нестероїдні протизапальні препарати. Це дуже широкий клас ліків, але в ньому є свої «блокбастери», добре перевірені часом, наприклад німесулід. Він використовується в медицині понад 40 років, оскільки має виражену аналгетичну і протизапальну дію.

Швидкість знеболювання німесуліду вражає: вже через 30 хвилин після прийому всередину людина, як правило, відчуває поліпшення стану – нестерпний біль відпускає. А максимальний знеболювальний і протизапальний ефект препарату розвивається через 1–3 години. Серед переваг німесуліду слід згадати і те, що він швидко всмоктується в травній системі і швидко з неї виводиться, тобто не накопичується, а тому мало впливає на обмінні процеси. Особливістю німесуліду є і те, що його концентрація може бути вищою в осередку ураження, наприклад у тканині суглоба, ніж у плазмі крові, що підвищує безпеку його застосування. Так що дорослим при гострому, тобто дуже сильному болю – головному, зубному, менструальному, в спині, суглобах, при грипі тощо – слід звернутися до лікаря, щоб він призначив німесулід, а потім вибрати в аптеці якісний препарат з такою активною речовиною. Крім того, важливо звернути увагу на його форму випуску. Багато хто звик приймати таблетки, але є більш інноваційна розчинна форма німесуліду в саше (гранулах). Такий препарат швидше всмоктується в шлунково-кишковому тракті, а тому швидше починає діяти, знімаючи навіть нестерпний біль.

Аффида Макс с Аргинином – максимальная сила и действие на боль уже через 20 минут!Максимальная сила действия препарата обеспечивается содержанием ибупрофена в дозировке 400 мг, а максимальная скорость наступления эффекта – содержанием аминокислоты L-аргинин и формой выпуска в иде быстрорастворимых гранул.Аффида Макс с Аргинином имеет очень широкий круг действия: лечение головной, менструальной боли, мигрени, различных ревматических болей и артрита. Может использоваться при признаках воспаления, простуды и гриппа.

 

affida аффида

Аффида Форт нимесулид – препарат второй линии, предназначенный для устранения острой боли. Нестероидное противовоспалительное средство группы метансульфонанилидов. Оказывает противовоспалительное, обезболивающее и жаропонижающее действие. Имеет апельсиновый вкус.

affida аффида

Де придбати
продукт?

affida аффида
Вы на странице, где используется URL для подключения файлов: /