Що таке артрит і артроз?

Поширені захворювання опорно-рухового апарату мають схожі назви і симптоми. Артрит – це запалення суглобів. Наступний різновид – артроз (остеоартроз) – пов’язаний з локальними структурними змінами в суглобах. А ревматоїдний артрит,…

Поширені захворювання опорно-рухового апарату мають схожі назви і симптоми. Артрит – це запалення суглобів. Наступний різновид – артроз (остеоартроз) – пов’язаний з локальними структурними змінами в суглобах. А ревматоїдний артрит, ще один розповсюджений тип ураження суглобів, є системним захворюванням, що зачіпає весь організм. При остеоартрозі хрящ (еластична тканина, яка покриває рухомі кістки в суглобах) починає руйнуватися і залишає зону суглоба незахищеною. Це може призвести до потовщення кінців кісток і утворення так званих шпор. І в будь-якому випадку ураження суглобів супроводжуються болем, іноді дуже сильним.

Коли вражає артрит?

Артрит виникає у людей будь-якого віку. Запалення хряща може відбуватися через низку причин, включаючи травму, спадковість або захворювання. Артроз частіше з’являється після 40 років, однак і більш молоді люди можуть відчувати скутість і біль у суглобах.

Як дізнатися, що у вас хвороба суглобів?

У одних людей початкове запалення/руйнування хряща не зумовлює болю, а інші мають болісні відчуття або навіть сильний біль, труднощі з рухливістю суглобів, що особливо помітно при русі. Підвищена чутливість, наприклад у колінах, після тривалого періоду нерухомості (вранці або після перегляду довгого фільму) може бути симптомом артрозу.

Які симптоми артриту?

Неможливість нормально рухати суглобом
 Періодичний біль або підвищена чутливість у будь-якому суглобі
 Набряк в одному або кількох суглобах
 Почервоніння або відчуття печіння в суглобі

Якщо будь-які з цих ознак є у вас, то слід якомога швидше звернутися до лікаря. Рання діагностика і лікування можуть допомогти зупинити розвиток захворювання і контролювати симптоми.


Що зробити, щоб зменшити біль?

Немає універсальних ліків, але поєднання фізичних вправ, зміни способу життя, правильного харчування та медикаментозної підтримки дає змогу впоратися з болем і симптомами артриту і артрозу.
Вправи зміцнять м’язи, що оточують уражений суглоб, а отже, допоможуть підтримати і стабілізувати зону локалізації захворювання. Крім того, вправи сприяють гнучкості і покращують рухливість суглоба. Можуть допомогти як фізіотерапія, так і загальні фізичні вправи, але в будь-якому випадку їх слід спочатку обговорити з лікарем.
Зміни в способі життя, такі як правильний підйом вантажів, можуть значно полегшити навантаження на суглоби з артритом і артрозом.
Правильна дієта означає усунення зайвого навантаження з суглобів. Це також сприятиме загальному зміцненню здоров’я і поліпшенню душевного стану.
Лікарські препарати можуть тимчасово полегшити біль, пов’язаний з артритом. При необхідності лікар випише рецепт на ліки від хронічного сильного болю.

Коли слід звернутися до лікаря?

Якщо підозрюєте, що у вас артрит або артроз, негайно зверніться по медичну допомогу. Лікар загальної практики, сімейний лікар або терапевт можуть діагностувати стан і допомогти в терапії симптомів. При необхідності лікар направить вас до ревматолога.

І наостанку

Визначте межі можливостей вашого тіла і намагайтеся не перестаратися. Спробуйте адаптувати своє життя до нових умов і обмежень, наприклад:
 Коли встаєте, спирайтеся обома руками на стілець або інший предмет
 Під час зустрічі, перегляду фільму або іншого тривалого періоду нерухомості підводьтеся і розминайтеся щопівгодини
Розподіліть вагу будь-якого об’єкта, який ви піднімаєте або пересуваєте, так, щоб були задіяні кілька суглобів
 Зберігайте позитивний настрій

Наявність артриту або артрозу не означає, що ви не можете робити те, що хочете. Просто для цього вам, ймовірно, доведеться знайти інші способи.

Аффіда Макс з Аргініном – максимальна сила і дія на біль вже через 20 хвилин!
Максимальна сила дії препарату забезпечується вмістом ібупрофену в дозуванні 400 мг, а максимальна швидкість настання ефекту – змістом амінокислоти L-аргінін і формою випуску у вигляді швидкорозчинних гранул.
Аффида Макс з Аргініном має дуже широке коло дії: лікування головного, менструального болю, мігрені, різних ревматичних болів і артриту. Може використовуватись при ознаках запалення, застуди та грипу.

affida аффида

Аффида Форт німесулід – препарат, призначений для усунення гострого та хронічного болю, а також менструального болю. Проявляє протизапальну, знеболювальну та жарознижувальну дію. Швидко діє завдяки формі випуску у вигляді швидкорозчинних у воді гранул. Має апельсиновий смак.

affida аффида

Де придбати
продукт?

affida аффида
Вы на странице, где используется URL для подключения файлов: /