Як позбутися зубного болю?

Відповідь на це запитання очевидна й однозначна: треба  якнайшвидше звернутися до лікаря-стоматолога. Однак вчинити так не завжди виходить, тому що зубний біль має одну цікаву властивість – він виникає у…

Відповідь на це запитання очевидна й однозначна: треба  якнайшвидше звернутися до лікаря-стоматолога. Однак вчинити так не завжди виходить, тому що зубний біль має одну цікаву властивість – він виникає у найнезручніший момент.

З вами теж так бувало: зуб починав нити, коли ви були на відпочинку, у відрядженні, складали іспит, робили щось дуже важливе і термінове, коротше, ну ніяк не могли одразу все кинути і піти до лікаря. На такі випадки в аптечці має бути припасене знеболювальне, яке допоможе від зубного болю.

Причини зубного болю

Зубний біль буває різним за інтенсивністю, характером і тривалістю. Ось основні його причини:

Пульпіт – запалення внутрішньої тканини зуба, яка торкається нерва. Напади пульсуючого болю в зубі спочатку нечасті та короткі, але потім протягом кількох днів вони посилюються, особливо вночі, стають нестерпними. Пульпіт зазвичай стає результатом не вилікуваного вчасно карієсу.

Періодонтит – запалення тканин навколо кореня зуба, яке буває результатом задавненого карієсу.

Абсцес (флюс) – утворення порожнини з гноєм через те, що періодонтит не був пролікований як слід. Його ознака – збільшення щоки у ділянці ураженого зуба.

Кіста у корені зуба – утворення, яке формується, коли в кісткову тканину щелепи через кореневий канал потрапляють патогенні мікроорганізми, що спричиняють запалення.

Оголення дентину через сколи та тріщини емалі. Біль виникає при будь-якій механічній дії на зуб – під час їжі, при натисканні, вживанні холодних, гарячих, кислих страв та напоїв.

Утруднене прорізування зубів мудрості, коли вони ростуть убік.

Біль після видалення зуба.

Сильний біль у роті також може бути пов’язаний з гінгівітом, пародонтитом і стоматитом, особливо афтозним, коли на поверхні ясен утворюються ранки, що довго не гояться.

Народні засоби малоефективні

У домашніх умовах вибір ліків від зубного болю невеликий: можна полоскати рот відварами ромашки, календули, кори дуба тощо. Цей відвар обов’язково має бути досить гарячим. Однак потрібно усвідомлювати, що подібні народні засоби в найкращому разі допоможуть від болю незначно. Його зменшення – не привід для безтурботності. Якщо інфекція вже проникла в зуб, вона ще дасться взнаки.

Використання домашніх засобів від зубного болю дає перепочинок лише на короткий час. Аптечні анальгетики в цьому плані ефективніші, їх прийом допомагає легше пережити період до того моменту, коли ви зможете звернутися до лікаря. Є таблетки, порошки, капсули та гранули від зубного болю, наприклад з ібупрофеном або німесулідом, які допомагають усунути біль та запалення в зубі, навколишніх тканинах, зокрема в яснах.

Проте застосування навіть найкращого препарату не замінює справжнього лікування. Рекомендується якнайшвидше звернутися до лікаря-стоматолога. Адже чим раніше буде надано професійну допомогу, тим простіше, ефективніше та дешевше обійдеться відновлення зуба.

Що випити від зубного болю?

Таке запитання люди часто ставлять працівникам аптек та лікарям-стоматологам. Фахівці рекомендують та призначають їм препарати з розряду нестероїдних протизапальних засобів. Це, наприклад, ібупрофен і німесулід, що сприяють усуненню болю та запалення. Такі активні речовини містяться в препаратах лінійки Аффида, які добре допомагають від зубного болю:

Аффида Макс Експрес випускається у вигляді м’яких желатинових капсул, що містять ібупрофен (400 мг) у рідкій формі. Завдяки цьому не витрачається час на розчинення препарату в шлунково-кишковому тракті, він швидко всмоктується в кровотік і одразу починає діяти.
Аффида Макс з Аргініном – препарат ібупрофену для тих, хто хоче позбутися зубного болю якнайшвидше. Ібупрофен 400 мг у формі швидкорозчинних гранул посилений природною амінокислотою аргініном, який збільшує біодоступність препарату та робить його дію максимально швидкою.
Аффида Форт німесулід (100 мг) – гранули для розчинення у воді. Цей препарат призначають лікарі-стоматологи при сильному зубному болю, після хірургічних втручань та видалення зубів. Він має не лише виражені аналгетичні властивості, а й сприяє усуненню запалення.

Аффіда Макс з Аргініном – максимальна сила і дія на біль вже через 20 хвилин!
Максимальна сила дії препарату забезпечується вмістом ібупрофену в дозуванні 400 мг, а максимальна швидкість настання ефекту – змістом амінокислоти L-аргінін і формою випуску у вигляді швидкорозчинних гранул.
Аффида Макс з Аргініном має дуже широке коло дії: лікування головного, менструального болю, мігрені, різних ревматичних болів і артриту. Може використовуватись при ознаках запалення, застуди та грипу.

affida аффида

Аффида Форт німесулід – препарат, призначений для усунення гострого та хронічного болю, а також менструального болю. Проявляє протизапальну, знеболювальну та жарознижувальну дію. Швидко діє завдяки формі випуску у вигляді швидкорозчинних у воді гранул. Має апельсиновий смак.

affida аффида

Де придбати
продукт?

affida аффида
Вы на странице, где используется URL для подключения файлов: /