Менструальний біль: більше, ніж просто спазми

Які види болю можуть виникнути під час менструального циклу? Спазми – тільки один тип болю, який жінки можуть відчувати під час менструації. Все починається з синтезу хімічних речовин, які зумовлюють…

Які види болю можуть виникнути під час менструального циклу?

Спазми – тільки один тип болю, який жінки можуть відчувати під час менструації. Все починається з синтезу хімічних речовин, які зумовлюють біль і називаються простагландинами. Вони можуть впливати на багато зон тіла жінки. Менструальний біль варіюється від легкого до важкого і в багатьох випадках може заважати роботі, навчанню та соціальній діяльності. Отже, щоб допомогти, краще зрозуміти, з чого складається менструальний біль. Ось деякі з його типів, з якими ви можете зіткнутися:

Менструальні спазми
Менструальні спазми – це біль у нижній частині живота, який зазвичай починається разом з менструальною кровотечею і поступово зменшується протягом наступних 12-72 годин. Цей біль може варіюватися від тупого до пульсуючого і поширюватися на інші частини тіла, такі як нижня частина спини.

Менструальний синдром або головний біль при ПМС
Головний біль при ПМС часто виникає до початку менструації і може супроводжуватися різними симптомами, які відрізняють його від інших типів головного болю. Ці симптоми включають головний біль разом зі втомою, появою вугрів, болю у суглобах, зниженням сечовипускання, закрепом і порушеннями координації руху. Ви також можете відчувати збільшення апетиту і потяг до шоколаду або солоних продуктів.

Болі у спині
Якщо у вас болить спина під час менструації, знайте: ви не самотні! Насправді на болі в спині скаржаться близько 60% жінок, які відчувають менструальні спазми. Це відбувається, коли біль від спазмів поширюється на інші частини тіла.

Аффида Макс – таблетки, які містять максимальну дозу ібупрофену – 400мг. Цей препарат особливий тим, що має дуже широке коло дії: лікування головного, менструального, зубного болю, болю в спині, суглобах, м’язах, ревматичні болі. Може використовуватись при ознаках запалення, застуди та грипу.

Де придбати
продукт?

Де придбати продукт?

Де придбати продукт?

Де придбати продукт?

Menu