Як позбутися менструальних болів і спазмів

Біль і спазми під час менструального циклу в основному зумовлені вивільненням простагландинів у жіночому організмі у цей період. Є кілька видів болю, який турбує жінок під час менструації, і залежно…

Біль і спазми під час менструального циклу в основному зумовлені вивільненням простагландинів у жіночому організмі у цей період. Є кілька видів болю, який турбує жінок під час менструації, і залежно від їх тяжкості, такі болі можуть заважати роботі, навчанню та соціальній діяльності. На щастя, зараз є багато засобів для зменшення болю, тому можна вибрати той, що буде краще працювати в тому чи іншому випадку.

Пам’ятайте: біль керований, тому він не повинен заважати робити те, що вам подобається.

Що може допомогти зменшити менструальний біль?

 • Відрегулюйте свою дієту
  Дотримуйтеся здорового харчування з низьким вмістом цукру і жирної їжі.

 • Вправи і розтяжки
  Існує думка, що фізичні вправи недоречні при виникненні менструального болю, однак насправді вони збільшують кровоток і сприяють виробленню ендорфінів – хімічних речовин організму, які сприяють природному знеболенню.
  Фізична активність і розтяжки також довели свою ефективність у зниженні інтенсивності менструальних спазмів. Якщо ви схильні до болісних менструальних спазмів, виконання вправ 3-4 рази на тиждень може покращити ваш загальний стан.

 • Масаж
  Масаж з ароматичними оліями полегшує і скорочує тривалість менструального болю. Спробуйте масаж з олією лаванди, шавлії або майорану.

 • Вплив теплом
  Теплова терапія впливає безпосередньо на м’язи, тим самим розслабляючи їх і послаблюючи біль.

 • Безрецептурні знеболювальні препарати
  Є багато безрецептурних препаратів, доступних для полегшення цього виду болю, зокрема парацетамол та нестероїдні протизапальні засоби (ацетилсаліцилова кислота, ібупрофен). Хорошим вибором у даному випадку буде препарат Аффида Макс з максимальною силою ібупрофену 400 мг, оскільки він націлений на причину менструального болю – пригнічення синтезу простагландинів, тобто діє на рішення самої суті проблеми. Аффида Макс полегшує менструальні спазми, головний біль і біль у спині.

Аффида Макс Експрес – включає максимальний вміст ібупрофену – 400 мг. Препарат випускається у вигляді желатинових капсул із рідкою формою ібупрофену всередині. Капсули розчиняються у шлунку, звільняючи ібупрофен для швидкого впливу на біль. Аффида Макс Експрес має дуже широке коло дії: лікування головного, менструального, зубного болю, болю в спині, суглобах, м’язах. Може використовуватись при ознаках запалення, застуди та грипу.

Де придбати
продукт?

affida аффида
Вы на странице, где используется URL для подключения файлов: /