Лихоманка: як знизити температуру, коли ви «горите»

Лихоманка – це стан, коли температура вашого тіла піднімається вище нормального рівня 36-37 °C. Підвищення температури є ознакою того, що ваш організм бореться з хворобою

Лихоманка у дорослих

Лихоманка – це стан, коли температура вашого тіла піднімається вище нормального рівня 36-37 °C. Підвищення температури є ознакою того, що ваш організм бореться з хворобою, і часто є симптомом інфекції, причому як бактеріальної, так і вірусної. Часто лихоманка супроводжує такі захворювання, як застуда, грип та інфекції сечовивідних шляхів.
На додаток до високої температури лихоманка часто зумовлює пітливість, тремтіння, головний біль, почервоніння шкіри, біль у м’язах і загальну слабкість.
Але все ж причиною високої температури не завжди є інфекція. Вона також може бути зумовлена реакціями на ліки або застосуванням вакцин.

Лихоманка – зброя тіла проти інфекції

Температура тіла контролюється частиною мозку, яка називається гіпоталамусом. Це схоже на термостат: коли людина здорова, гіпоталамус встановлює нормальну температуру тіла близько 37 °C. А коли ви підхопили інфекцію, імунна система починає виділяти хімічні речовини, які змушують гіпоталамус підвищувати температуру тіла. Ви відчуваєте холод і тремтіння, кутається, але температура продовжує зростати. З іншого боку, підвищення температури говорить про те, що організм мобілізований на боротьбу з бактеріями і вірусами, які спричиняють інфекцію.

Коли температура висока?

Нормальна температура тіла становить 36-37 °C, хоча вона може незначно відрізнятися у різних людей і залежить від таких факторів, як час доби і погода.
Якщо температура піднімається вище 37 °C і продовжує збільшуватися, то наступним кроком може бути поява симптомів, які супроводжують лихоманку: втома, озноб, біль у м’язах, головний біль, загальна слабкість.

Практичні способи зниження температури

Щоб допомогти полегшити дискомфорт, який виникає при лихоманці:
– Дайте собі достатньо часу для відпочинку
– Пийте багато води
– Зберігайте спокій
– Одягайте легкий одяг, спіть у тонкій піжамі
– Провітрюйте і зволожує приміщення
– Для зменшення симптомів інтоксикації організму можна використовувати безрецептурні препарати групи НПЗЗ, що містять ібупрофен. Наприклад, Аффида Макс європейський препарат з максимальною дозою ібупрофену 400 мг.

З якими симптомами варто негайно звернутися до лікаря:

У більшості випадків підвищення температури турбуватися немає про що. Зазвичай все минає протягом кількох днів.
Але варто негайно звернутися до лікаря, якщо виникли такі проблеми:
– Температура 40 °C і вище
– Лихоманка не проходить через три дні
– Відчуття сонливості, значний занепад сил
– Незвичайні симптоми: галюцинації, блювання, скутість шиї, шкірний висип, прискорене серцебиття, м’язові спазми
– Сильний біль у будь-якому місці тіла (включаючи сильний головний біль)
– Набряк або запалення в будь-якому місці тіла
– Незвичайні виділення з піхви
– Біль при сечовипусканні або поганий запах сечі
– Сильний головний біль і ригідність потиличних м’язів
– Висипання, яке не зникає при натисканні.

Ця інформація не призначена для самодіагностики. Рішення про застосування лікарських препаратів ухвалює лікар.

Аффида Макс Експрес – включає максимальний вміст ібупрофену – 400 мг. Препарат випускається у вигляді желатинових капсул із рідкою формою ібупрофену всередині. Капсули розчиняються у шлунку, звільняючи ібупрофен для швидкого впливу на біль. Аффида Макс Експрес має дуже широке коло дії: лікування головного, менструального, зубного болю, болю в спині, суглобах, м’язах. Може використовуватись при ознаках запалення, застуди та грипу.

Де придбати
продукт?

affida аффида
Вы на странице, где используется URL для подключения файлов: /