Лихоманка: як знизити температуру, коли ви «горите»

Лихоманка – це стан, коли температура вашого тіла піднімається вище нормального рівня 36-37 °C. Підвищення температури є ознакою того, що ваш організм бореться з хворобою

Лихоманка у дорослих

Лихоманка – це стан, коли температура вашого тіла піднімається вище нормального рівня 36-37 °C. Підвищення температури є ознакою того, що ваш організм бореться з хворобою, і часто є симптомом інфекції, причому як бактеріальної, так і вірусної. Часто лихоманка супроводжує такі захворювання, як застуда, грип та інфекції сечовивідних шляхів.
На додаток до високої температури лихоманка часто зумовлює пітливість, тремтіння, головний біль, почервоніння шкіри, біль у м’язах і загальну слабкість.
Але все ж причиною високої температури не завжди є інфекція. Вона також може бути зумовлена реакціями на ліки або застосуванням вакцин.

Лихоманка – зброя тіла проти інфекції

Температура тіла контролюється частиною мозку, яка називається гіпоталамусом. Це схоже на термостат: коли людина здорова, гіпоталамус встановлює нормальну температуру тіла близько 37 °C. А коли ви підхопили інфекцію, імунна система починає виділяти хімічні речовини, які змушують гіпоталамус підвищувати температуру тіла. Ви відчуваєте холод і тремтіння, кутається, але температура продовжує зростати. З іншого боку, підвищення температури говорить про те, що організм мобілізований на боротьбу з бактеріями і вірусами, які спричиняють інфекцію.

Коли температура висока?

Нормальна температура тіла становить 36-37 °C, хоча вона може незначно відрізнятися у різних людей і залежить від таких факторів, як час доби і погода.
Якщо температура піднімається вище 37 °C і продовжує збільшуватися, то наступним кроком може бути поява симптомів, які супроводжують лихоманку: втома, озноб, біль у м’язах, головний біль, загальна слабкість.

Практичні способи зниження температури

Щоб допомогти полегшити дискомфорт, який виникає при лихоманці:
– Дайте собі достатньо часу для відпочинку
– Пийте багато води
– Зберігайте спокій
– Одягайте легкий одяг, спіть у тонкій піжамі
– Провітрюйте і зволожує приміщення
– Для зменшення симптомів інтоксикації організму можна використовувати безрецептурні препарати групи НПЗЗ, що містять ібупрофен. Наприклад, Аффида Макс європейський препарат з максимальною дозою ібупрофену 400 мг.

З якими симптомами варто негайно звернутися до лікаря:

У більшості випадків підвищення температури турбуватися немає про що. Зазвичай все минає протягом кількох днів.
Але варто негайно звернутися до лікаря, якщо виникли такі проблеми:
– Температура 40 °C і вище
– Лихоманка не проходить через три дні
– Відчуття сонливості, значний занепад сил
– Незвичайні симптоми: галюцинації, блювання, скутість шиї, шкірний висип, прискорене серцебиття, м’язові спазми
– Сильний біль у будь-якому місці тіла (включаючи сильний головний біль)
– Набряк або запалення в будь-якому місці тіла
– Незвичайні виділення з піхви
– Біль при сечовипусканні або поганий запах сечі
– Сильний головний біль і ригідність потиличних м’язів
– Висипання, яке не зникає при натисканні.

Ця інформація не призначена для самодіагностики. Рішення про застосування лікарських препаратів ухвалює лікар.

Аффида Макс – таблетки, які містять максимальну дозу ібупрофену – 400мг. Цей препарат особливий тим, що має дуже широке коло дії: лікування головного, менструального, зубного болю, болю в спині, суглобах, м’язах, ревматичні болі. Може використовуватись при ознаках запалення, застуди та грипу.

affida аффида

Де придбати
продукт?

affida аффида

Де придбати продукт?

affida аффида

Де придбати продукт?

affida аффида

Де придбати продукт?

affida аффида
Menu