Ідентифікація травм

Незначні м’язові болі нормальні, коли ви тільки розпочали тренування, збільшуєте інтенсивність або тривалість вправ. Правильна розтяжка наприкінці тренування в більшості випадків може допомогти запобігти болю в м’язах. З іншого боку,…


Незначні м’язові болі нормальні, коли ви тільки розпочали тренування, збільшуєте інтенсивність або тривалість вправ. Правильна розтяжка наприкінці тренування в більшості випадків може допомогти запобігти болю в м’язах. З іншого боку, існує ще біль у суглобах і зв’язках, який теж викликає дискомфорт.

Найпоширеніші види травм

М’язове напруження: розриви м’язових волокон і сухожиль найчастіше виникають через неправильне їх розтягування.
Розтягнення зв’язок: розриви у зв’язках, які з’єднують кістки, трапляються, коли суглоби раптово сильно і неправильно рухаються.
Тендиніт: запалення сухожиль, яке може порушити рух суглобів; зазвичай це пов’язано з надмірною інтенсивністю вправ або неправильною технікою їх виконання.
Стрес-переломи: тріщини на поверхні кістки, що вказують на надмірне її навантаження.
Переломи скелетних кісток: зазвичай вони очевидні через сильний біль, у цих випадках завжди потрібна медична допомога.

Настанови з самодопомоги

На щастя, багато поширених травм можна лікувати вдома, після того як ви оцінили тяжкість ушкодження і вирішили, що медична допомога не потрібна.
При розтягненні найбільш часто рекомендований спосіб дій описується абревіатурою RICE (Rest, Ice, Compression, Elevation) відпочинок, охолодження, стиснення, підйом:
Негайно знерухомте пошкоджену зону, щоб зменшити кровообіг у цій частині тіла.
Негайно прикладіть лід він звужує кровоносні судини і зменшує набряки.
Стягніть пошкоджену ділянку еластичною пов’язкою або тканиною, щоб зменшити набряк.
Підніміть пошкоджену частину тіла до рівня вище серця.

Коли звернутися до лікаря

Керуйтеся здоровим глуздом, приймаючи рішення про те, чи слід звертатися за медичною допомогою. Оцінюйте ступінь болю і обставини травми. Як правило, варто звернутися до лікаря, якщо:
Біль сильний або постійний.
Ви перенесли травму будь-якого суглоба, можливо, порушили нижче розташовану сполучну тканину.
Біль не минає в розумні терміни.
У місці пошкодження розвивається інфекція, підвищується температура тіла.
Ви не впевнені в тому, що травма легка.

Аффида Макс Експрес – включає максимальний вміст ібупрофену – 400 мг. Препарат випускається у вигляді желатинових капсул із рідкою формою ібупрофену всередині. Капсули розчиняються у шлунку, звільняючи ібупрофен для швидкого впливу на біль. Аффида Макс Експрес має дуже широке коло дії: лікування головного, менструального, зубного болю, болю в спині, суглобах, м’язах. Може використовуватись при ознаках запалення, застуди та грипу.

Де придбати
продукт?

affida аффида
Вы на странице, где используется URL для подключения файлов: /