Додайте руху

Фитнес можно определить по-разному, в зависимости от ваших целей, текущего уровня активности и того, сколько у вас есть времени. Программа, которая включает в себя аэробные упражнения, тренировки с нагрузками и…

Фитнес можно определить по-разному, в зависимости от ваших целей, текущего уровня активности и того, сколько у вас есть времени. Программа, которая включает в себя аэробные упражнения, тренировки с нагрузками и растяжку, принесет наибольшую пользу для здоровья. Но если вы не можете сделать все это, не переживайте. Даже 30 минут физической активности умеренной интенсивности в течение дня значительно поддержат здоровье. Лучше делать хоть что-то, чем не делать ничего.


Описанные ниже простые правила помогут сделать ваши регулярные занятия продуманными, эффективными и безопасными.

Обязательно проконсультируйтесь с врачом, прежде чем приступать к тренировкам.

Основи: принципи безпечного фітнесу

Крепатура, болісні відчуття в м’язах – це дискомфорт, який часто відчувається через 24-72 години після тренування. Дві найважливіші речі, які потрібно пам’ятати для того, щоб ваші заняття в залі були безболісними: розігрітися спочатку, охолонути наприкінці. Ці два важливі кроки, з розтяжкою як невід’ємним елементом обох, допоможуть зміцнити здоров’я за допомогою фізичних вправ, не приносячи непотрібного болю або травм.

Спочатку розминка

Як?
Від двох до п’яти хвилин аеробної активності до тренування з поступовим збільшенням інтенсивності. Повільно виконувати статичні вправи на розтяжку, які охоплять основні групи м’язів.
Навіщо?
Такий початок тренування підвищує температуру тіла, щоб буквально розігріти м’язові волокна. Розігріті м’язи, сухожилля і зв’язки еластичніші, тому вони легше розтягуються і стискаються, що сприяє їх зміцненню і знижує ризик отримання травм.
Серце починає працювати швидше, що допомагає збільшити приплив крові до м’язів.

Уповільнення в кінці

Як?
За дві-п’ять хвилин до кінця тренування знижуємо активність вправ, поступово зменшуючи їх інтенсивність. Завершуємо повільними вправами на повторне розтягнення м’язів.
Чому?
Зниження інтенсивності наприкінці тренування поступово уповільнює роботу серця, повертає в норму ритм дихання, допомагає уникнути скутості й болю у м’язах, зменшує ймовірність запаморочення.
Повторна розтяжка м’язів, які посилено скорочуватися під час тренування, допоможе запобігти крепатурі.

Аффида Макс – таблетки, які містять максимальну дозу ібупрофену – 400мг. Цей препарат особливий тим, що має дуже широке коло дії: лікування головного, менструального, зубного болю, болю в спині, суглобах, м’язах, ревматичні болі. Може використовуватись при ознаках запалення, застуди та грипу.

affida аффида

Де придбати
продукт?

affida аффида

Де придбати продукт?

affida аффида

Де придбати продукт?

affida аффида

Де придбати продукт?

affida аффида
Menu