Додайте руху

Фитнес можно определить по-разному, в зависимости от ваших целей, текущего уровня активности и того, сколько у вас есть времени. Программа, которая включает в себя аэробные упражнения, тренировки с нагрузками и…

Фитнес можно определить по-разному, в зависимости от ваших целей, текущего уровня активности и того, сколько у вас есть времени. Программа, которая включает в себя аэробные упражнения, тренировки с нагрузками и растяжку, принесет наибольшую пользу для здоровья. Но если вы не можете сделать все это, не переживайте. Даже 30 минут физической активности умеренной интенсивности в течение дня значительно поддержат здоровье. Лучше делать хоть что-то, чем не делать ничего.


Описанные ниже простые правила помогут сделать ваши регулярные занятия продуманными, эффективными и безопасными.

Обязательно проконсультируйтесь с врачом, прежде чем приступать к тренировкам.

Основи: принципи безпечного фітнесу

Крепатура, болісні відчуття в м’язах – це дискомфорт, який часто відчувається через 24-72 години після тренування. Дві найважливіші речі, які потрібно пам’ятати для того, щоб ваші заняття в залі були безболісними: розігрітися спочатку, охолонути наприкінці. Ці два важливі кроки, з розтяжкою як невід’ємним елементом обох, допоможуть зміцнити здоров’я за допомогою фізичних вправ, не приносячи непотрібного болю або травм.

Спочатку розминка

Як?
Від двох до п’яти хвилин аеробної активності до тренування з поступовим збільшенням інтенсивності. Повільно виконувати статичні вправи на розтяжку, які охоплять основні групи м’язів.
Навіщо?
Такий початок тренування підвищує температуру тіла, щоб буквально розігріти м’язові волокна. Розігріті м’язи, сухожилля і зв’язки еластичніші, тому вони легше розтягуються і стискаються, що сприяє їх зміцненню і знижує ризик отримання травм.
Серце починає працювати швидше, що допомагає збільшити приплив крові до м’язів.

Уповільнення в кінці

Як?
За дві-п’ять хвилин до кінця тренування знижуємо активність вправ, поступово зменшуючи їх інтенсивність. Завершуємо повільними вправами на повторне розтягнення м’язів.
Чому?
Зниження інтенсивності наприкінці тренування поступово уповільнює роботу серця, повертає в норму ритм дихання, допомагає уникнути скутості й болю у м’язах, зменшує ймовірність запаморочення.
Повторна розтяжка м’язів, які посилено скорочуватися під час тренування, допоможе запобігти крепатурі.

Аффида Макс Експрес – включає максимальний вміст ібупрофену – 400 мг. Препарат випускається у вигляді желатинових капсул із рідкою формою ібупрофену всередині. Капсули розчиняються у шлунку, звільняючи ібупрофен для швидкого впливу на біль. Аффида Макс Експрес має дуже широке коло дії: лікування головного, менструального, зубного болю, болю в спині, суглобах, м’язах. Може використовуватись при ознаках запалення, застуди та грипу.

Де придбати
продукт?

affida аффида
Вы на странице, где используется URL для подключения файлов: /