Допомога в русі

Біль, особливо той, який приходить вночі, іноді створює враження, що час назавжди змінити свій спосіб життя через артрит. Але, можливо, робити це зовсім не обов’язково. Якщо ви займаєтеся фізкультурою і…

Біль, особливо той, який приходить вночі, іноді створює враження, що час назавжди змінити свій спосіб життя через артрит. Але, можливо, робити це зовсім не обов’язково. Якщо ви займаєтеся фізкультурою і підтримуєте себе у формі, то зумієте тримати під контролем деякі форми артриту і остеоартрозу, який призводить до «зношування» суглобів.

Нижче кілька порад про те, з чого розпочати:

Мінімізуйте фізичне напруження. Вибирайте такі види активності, як плавання і ходьба, особливо на початку занять спортом. Ви не повинні виконувати тільки один вид вправ, що зумовить нудьгу і бажання припинити заняття. Чергуйте активність!
Розігрівайтеся на початку тренування і остигайте наприкінці. Коли ви займаєтеся спортом, необхідно завжди розігріватися перед тим, як виконувати вправи з високою амплітудою рухів. Легка аеробна активність на початку розігріє м’язи і зумовить приплив крові, що підготує ваше тіло і серце до більш важкої роботи. Завершувати тренування варто поступовим зниженням активності, що зведе до мінімуму біль, який може виникнути після інтенсивних занять.
Робіть аеробні вправи. Більш тривалі та легкі аеробні вправи не тільки безпечніші, а й ефективніші, ніж короткі тренування з інтенсивними навантаженнями.
Займайтеся удвох. Заняття в парі допоможуть обом краще контролювати свій стан. Наприклад, якщо під час тренування ви не можете продовжувати розмову, помічаєте, що дихаєте занадто важко, це знак зупинитися і відпочити.
Не турбуйтеся. Ставте собі реалістичні цілі, особливо якщо ніколи не займалися раніше. Пам’ятайте, ви не самотні.


Обов’язково проконсультуйтеся з вашим лікарем, перш ніж розпочинати тренування.

Аффіда Макс з Аргініном – максимальна сила і дія на біль вже через 20 хвилин!
Максимальна сила дії препарату забезпечується вмістом ібупрофену в дозуванні 400 мг, а максимальна швидкість настання ефекту – змістом амінокислоти L-аргінін і формою випуску у вигляді швидкорозчинних гранул.
Аффида Макс з Аргініном має дуже широке коло дії: лікування головного, менструального болю, мігрені, різних ревматичних болів і артриту. Може використовуватись при ознаках запалення, застуди та грипу.

affida аффида

Аффида Форт німесулід – препарат, призначений для усунення гострого та хронічного болю, а також менструального болю. Проявляє протизапальну, знеболювальну та жарознижувальну дію. Швидко діє завдяки формі випуску у вигляді швидкорозчинних у воді гранул. Має апельсиновий смак.

affida аффида

Де придбати
продукт?

affida аффида
Вы на странице, где используется URL для подключения файлов: /