Як позбутися менструальних болів і спазмів

Біль і спазми під час менструального циклу в основному зумовлені вивільненням простагландинів у жіночому організмі у цей період. Є кілька видів болю, який турбує жінок під час менструації, і залежно…

Біль і спазми під час менструального циклу в основному зумовлені вивільненням простагландинів у жіночому організмі у цей період. Є кілька видів болю, який турбує жінок під час менструації, і залежно від їх тяжкості, такі болі можуть заважати роботі, навчанню та соціальній діяльності. На щастя, зараз є багато засобів для зменшення болю, тому можна вибрати той, що буде краще працювати в тому чи іншому випадку.

Пам’ятайте: біль керований, тому він не повинен заважати робити те, що вам подобається.

Що може допомогти зменшити менструальний біль?

Відрегулюйте свою дієту
Дотримуйтеся здорового харчування з низьким вмістом цукру і жирної їжі.

Вправи і розтяжки
Існує думка, що фізичні вправи недоречні при виникненні менструального болю, однак насправді вони збільшують кровоток і сприяють виробленню ендорфінів – хімічних речовин організму, які сприяють природному знеболенню.
Фізична активність і розтяжки також довели свою ефективність у зниженні інтенсивності менструальних спазмів. Якщо ви схильні до болісних менструальних спазмів, виконання вправ 3-4 рази на тиждень може покращити ваш загальний стан.

Масаж
Масаж з ароматичними оліями полегшує і скорочує тривалість менструального болю. Спробуйте масаж з олією лаванди, шавлії або майорану.

Вплив теплом
Теплова терапія впливає безпосередньо на м’язи, тим самим розслабляючи їх і послаблюючи біль.

Безрецептурні знеболювальні препарати
Є багато безрецептурних препаратів, доступних для полегшення цього виду болю, зокрема парацетамол та нестероїдні протизапальні засоби (ацетилсаліцилова кислота, ібупрофен). Хорошим вибором у даному випадку буде препарат Аффида Макс з максимальною силою ібупрофену 400 мг, оскільки він націлений на причину менструального болю – пригнічення синтезу простагландинів, тобто діє на рішення самої суті проблеми. Аффида Макс полегшує менструальні спазми, головний біль і біль у спині.

Аффида Макс – таблетки, які містять максимальну дозу ібупрофену – 400мг. Цей препарат особливий тим, що має дуже широке коло дії: лікування головного, менструального, зубного болю, болю в спині, суглобах, м’язах, ревматичні болі. Може використовуватись при ознаках запалення, застуди та грипу.

affida аффида

Де придбати
продукт?

affida аффида

Де придбати продукт?

affida аффида

Де придбати продукт?

affida аффида

Де придбати продукт?

affida аффида
Menu