5 способів запобігти головному болю

Якщо біль щоразу стає все сильнішим, терпіти – не варіант! Адже це може негативним чином вплинути на здоров’я всього організму. Що робити та де шукати першопричину болю? Читайте у статті.

Незалежно від того, чим зумовлений саме ваш «спусковий механізм», – стресом на роботі, зміною погоди або автомобільними корками – майже у всіх нас у той чи інший момент виникає головний біль.
Існує невеликий набір простих правил, які допоможуть вам запобігти його появі:

Переконайтеся, що ви п’єте достатньо
Зневоднення може бути частою причиною головного болю, тому спробуйте випивати на день по 6-8 склянок води. У спекотну погоду, при підвищеній активності або заняттях спортом вам може знадобитися більше.
Використовуйте тільки звичайну питну воду
Інші рідини, такі як содова, газовані напої можуть містити інгредієнти, які спричиняють біль.
Рухайтеся
Якщо ви цілий день сидите за комп’ютером, швидше за все, ви рухаєтеся менше, ніж необхідно, – це фактор, тісно пов’язаний з головними болями. Фізична активність може підвищити настрій і енергію, а також допомогти зменшити стрес і напруження. Невеликої прогулянки під час обідньої перерви або простих вправ, навіть догляду за рослинами може бути достатньо, щоб поліпшити вашу фізичну форму і допомогти уникнути головного болю напруження.
Не пропускайте прийоми їжі
Раціональне харчування – це запорука доброго здоров’я, але коли ви зайняті, може бути важко знайти час, щоб вибрати правильну їжу або взагалі поїсти. Реальність така, що пропуск прийому їжі знижує рівень цукру в крові, а це іноді може бути причиною появи головного болю напруження або його посилення. Розпочніть свій день з хорошого сніданку, який допоможе вам зняти стрес і поліпшити роботу.
 Сон замість стресу
Відчуття втоми часто буває причиною головного болю напруження. Збільшення часу сну може допомогти знизити ризик його виникнення, тому що сон допомагає розслабити м’язи голови і шиї.
Якщо є проблеми з засинанням, можна спробувати щось змінити. Відрегулювати режим дня і лягати спати в один і той самий час щовечора, уникати вживання напоїв з кофеїном, поміняти подушку або змінити положення тіла для сну.
Ведіть облік випадків головного болю
Головний біль має різні види. Якщо він трапляється часто, то фіксуйте деталі, щоб допомогти лікарю діагностувати його тип і полегшити свій стан.
Що записувати:
– Дату і час початку вашої головного болю
– Де ви були і чим займалися до того, як він виник
– Скільки ви спали, що їли і пили за 24 години до цього
– Як довго тривав ваш головний біль і що допомогло його зняти

Аффида Макс – таблетки, які містять максимальну дозу ібупрофену – 400мг. Цей препарат особливий тим, що має дуже широке коло дії: лікування головного, менструального, зубного болю, болю в спині, суглобах, м’язах, ревматичні болі. Може використовуватись при ознаках запалення, застуди та грипу.

affida аффида

Де придбати
продукт?

affida аффида

Де придбати продукт?

affida аффида

Де придбати продукт?

affida аффида

Де придбати продукт?

affida аффида
Menu