Симптоми застуди? 2 способи полегшити стан швидше

Усе починається з нежитю, чхання та кашлю, виникає загальний стан втоми і розбитості. Ви знаєте, що в цей момент потрібно бути якомога уважнішим до себе, тому що це допоможе полегшити…

Усе починається з нежитю, чхання та кашлю, виникає загальний стан втоми і розбитості. Ви знаєте, що в цей момент потрібно бути якомога уважнішим до себе, тому що це допоможе полегшити перебіг застуди і пом’якшити симптоми. То що саме робити?

Пийте якомога більше води, соку або бульйону. Це допоможе полегшити загальний стан інтоксикації, а теплий напій зменшить набряк і розблокує закладений ніс. Усе це прискорить полегшення стану.
Якщо застуда спровокувала головний біль, то занадто сильне сякання носа може створити великий тиск на кровоносні судини голови. М’яко очищуючи ніс, ви можете допомогти зменшити тиск. Для цього необхідно розрідити слиз у носі за допомогою пари – випивши чогось теплого або прийнявши душ, або скористатися сольовими розчинами для зрошення носа*.

Щоб запобігти появі застуди:
На роботі протріть стіл, часто мийте руки і тримайте їх подалі від носа і рота.
Якщо немає серветок або носової хустки, то чхати або кашляти варто в ліктьовий згин, щоб запобігти поширенню мікробів.
Робіть все можливе, щоб триматися на відстані від хворих колег.
Носіть маску, якщо симптоми застуди відчуваєте ви, або запропонуйте її одягнути людям вашого оточення, якщо помічаєте симптоми у них.

* Якщо ваші симптоми серйозні, зверніться до лікаря.

Аффида Макс – таблетки, які містять максимальну дозу ібупрофену – 400мг. Цей препарат особливий тим, що має дуже широке коло дії: лікування головного, менструального, зубного болю, болю в спині, суглобах, м’язах, ревматичні болі. Може використовуватись при ознаках запалення, застуди та грипу.

affida аффида

Де придбати
продукт?

affida аффида

Де придбати продукт?

affida аффида

Де придбати продукт?

affida аффида

Де придбати продукт?

affida аффида
Menu