Як розпізнати мігрень

На думку провідних експертів, початок лікування мігрені до того, як симптоми стануть серйозними, може допомогти зменшити її тяжкість.Деякі люди відчувають те, що відоме як аура, незадовго до того, як розпочинається…

На думку провідних експертів, початок лікування мігрені до того, як симптоми стануть серйозними, може допомогти зменшити її тяжкість.

Деякі люди відчувають те, що відоме як аура, незадовго до того, як розпочинається сам біль. Протягом цього часу можуть з’явитися симптоми, не пов’язані з головним болем. Це зміни настрою, відчуття нудоти, мерехтіння світла в очах або наявність сліпих плям.

Якщо ви все ще не впевнені, чи дійсно це мігрень, то використовуйте список симптомів, наведених нижче, щоб визначити, який тип головного болю більш схожий на ваш.

Мігрень Тензійний головний біль
– Біль, що пульсує, від помірного до сильного

– Біль звичайно локалізується на одному боці голови,

може бути зосереджений навколо ока, скроні

або позаду вуха

– Біль посилюється при русі

– Нудота і/або блювання

– Чутливість до світла та/або звуку
– Слабкий і помірний стійкий біль

– Біль спереду, з боків і ззаду голови,

може поширюватися на шию

– Загальне відчуття стискання або скутості,

схоже на тугу «каску» на голові

Які причини мігрені?

Хоча точно причини мігрені ще не встановлені, є певні фізіологічні, емоційні та екологічні фактори, які можуть її зумовлювати:

Стрес
Нестача сну або втома
Гормональні зміни (менструальна мігрень)
Відчуття голоду
Зміни барометричного тиску або висоти («повітряна мігрень»)

Певні продукти також можуть бути тригерами нападу мігрені:
Алкоголь, особливо червоне вино
Шоколад
Харчові добавки, такі як нітрати, нітрити або глутамат натрію
Кофеїн

Не всі і не завжди будуть реагувати на всі ці тригери. Ви можете відреагувати на один або взагалі ні на що. І основна хитрість в тому, щоб з’ясувати, які саме тригери ваші.

Які тригери мігрені?

Ведення щоденника головного болю може допомогти зрозуміти, що викликає ваші мігрені. У щоденнику має бути вказаний список того, що ви їсте, які інші чинники присутні (наприклад, стрес, поганий сон минулої ночі тощо.), і час, коли почався головний біль. Майте на увазі, що головний біль може виникнути майже відразу після появи провокуючого фактора або ж трапитися через кілька днів. Якщо ви ведете щоденник ваших мігреней, то протягом якогось проміжку часу картина, швидше за все, почне прояснюватися.

Як ви можете запобігти мігрені?

Після того, як ви дізнаєтеся, що зумовлює ваші головні болі, ви можете вжити заходів, щоб уникнути їх. Наприклад, якщо у вас часта мігрень і ви знаєте, що причиною є стрес, намагайтеся зменшити його вплив. Можуть допомогти методи управління стресом, такі як медитація. І не забувайте займатися спортом – це може бути чудовим засобом для зняття стресу.
Зміни в способі життя також можуть допомогти. Слід обов’язково регулярно харчуватися і відпочивати. Якщо вам доводиться довго сидіти за столом, час від часу підводьтеся і розминайтеся. Така перерва допоможе не тільки позбутися стресу, а й дасть вашому мозку змогу переключитися, щоб потім ви повністю зосередилися на роботі.

Як ви можете полегшити мігрень?

Після того, як у вас з’явилася мігрень, єдине, що потрібно, припинити біль. Крім рекомендованих лікарями препаратів є ще місцевий засіб, який при застосуванні разом з ними допоможе швидко впоратися з цим завданням. Аффида Антимігрень пластир це комбінація натуральних знеболювальних компонентів. Непомітний пластир, який слід наклеїти на зону скроні, знімає біль вже через 30 хвилин і діє протягом 8 годин.

Контролюйте свою мігрень, перш ніж вона почне контролювати вас.

Продукт, який був спеціально розроблений для полегшення головного болю та мігрені. Пластир протягом 30 хвилин усуває біль завдяки тому, що локально розширює судини. Таку швидку дію дає комбінація активних компонентів: ментола, масла чайного дерева, камфори, токоферолу. Пластирь легко наклеюється та знімається, не залишаючи жодних слідів. Діє впродовж 8 годин

Аффида Антимігрень пластир може використовуватися одночасно з знеболюючими засобами в таблетках або саше

affida аффида

Де придбати
продукт?

affida аффида

Де придбати продукт?

affida аффида

Де придбати продукт?

affida аффида

Де придбати продукт?

affida аффида
Menu