Менструальний біль: більше, ніж просто спазми

Які види болю можуть виникнути під час менструального циклу? Спазми – тільки один тип болю, який жінки можуть відчувати під час менструації. Все починається з синтезу хімічних речовин, які зумовлюють…

Які види болю можуть виникнути під час менструального циклу?

Спазми – тільки один тип болю, який жінки можуть відчувати під час менструації. Все починається з синтезу хімічних речовин, які зумовлюють біль і називаються простагландинами. Вони можуть впливати на багато зон тіла жінки. Менструальний біль варіюється від легкого до важкого і в багатьох випадках може заважати роботі, навчанню та соціальній діяльності. Отже, щоб допомогти, краще зрозуміти, з чого складається менструальний біль. Ось деякі з його типів, з якими ви можете зіткнутися:

Менструальні спазми
Менструальні спазми – це біль у нижній частині живота, який зазвичай починається разом з менструальною кровотечею і поступово зменшується протягом наступних 12-72 годин. Цей біль може варіюватися від тупого до пульсуючого і поширюватися на інші частини тіла, такі як нижня частина спини.

Менструальний синдром або головний біль при ПМС
Головний біль при ПМС часто виникає до початку менструації і може супроводжуватися різними симптомами, які відрізняють його від інших типів головного болю. Ці симптоми включають головний біль разом зі втомою, появою вугрів, болю у суглобах, зниженням сечовипускання, закрепом і порушеннями координації руху. Ви також можете відчувати збільшення апетиту і потяг до шоколаду або солоних продуктів.

Болі у спині
Якщо у вас болить спина під час менструації, знайте: ви не самотні! Насправді на болі в спині скаржаться близько 60% жінок, які відчувають менструальні спазми. Це відбувається, коли біль від спазмів поширюється на інші частини тіла.

Аффида Макс – таблетки, які містять максимальну дозу ібупрофену – 400мг. Цей препарат особливий тим, що має дуже широке коло дії: лікування головного, менструального, зубного болю, болю в спині, суглобах, м’язах, ревматичні болі. Може використовуватись при ознаках запалення, застуди та грипу.

affida аффида

Де придбати
продукт?

affida аффида

Де придбати продукт?

affida аффида

Де придбати продукт?

affida аффида

Де придбати продукт?

affida аффида
Menu