Мінімізація психологічних чинників виникнення головного болю

Найрізноманітніші психологічні стани та емоції можуть бути причиною головного болю напруження. Гнів, занепокоєння, роздратування зазвичай мають прямий зв’язок із фізичним станом. Що робити, коли емоційне тло зумовлює напади головного болю?…

Найрізноманітніші психологічні стани та емоції можуть бути причиною головного болю напруження. Гнів, занепокоєння, роздратування зазвичай мають прямий зв’язок із фізичним станом. Що робити, коли емоційне тло зумовлює напади головного болю?

Спробувати розслабитися

На додаток до знеболювального засобу техніки релаксації є хорошим способом зменшити головний біль, оскільки вони є виходом для емоційного та фізичного напруження. Методи варіюються від простих вправ, таких як глибоке дихання і швидка ходьба, до технік контролю свідомості, наприклад медитація. Нижче наведені деякі перевірені і правильні методи.

Зробити масаж

Масаж послаблює напруження і спазми в м’язах і зв’язках. Ви можете масажувати власну голову, шию і плечі, хоча найкраще, якщо хтось інший робить вам масаж. Методи включають в себе розтирання, розминання і тиск на певні ділянки тіла.

Глибоко вдихайте

Цю техніку релаксації можна практикувати де завгодно. Робіть повільні глибокі вдихи, вдихаючи від діафрагми, а не від грудей. Дихайте через ніс, поступово наповнюючи легені киснем. Видихайте повільно і повністю. Занадто глибоке дихання може спричинити запаморочення або гіпервентиляцію, тому не перестарайтеся.

Спробуйте медитацію

Медитація може принести фізичну і емоційну користь. Оптимально проводити один або два 20-хвилинні сеанси медитації щодня в тихому місці. Є кілька способів медитувати, і краще проконсультуватися з професіоналом, який навчить діяти правильно.

Продукт, який був спеціально розроблений для полегшення головного болю та мігрені. Пластир протягом 30 хвилин усуває біль завдяки тому, що локально розширює судини. Таку швидку дію дає комбінація активних компонентів: ментола, масла чайного дерева, камфори, токоферолу. Пластирь легко наклеюється та знімається, не залишаючи жодних слідів. Діє впродовж 8 годин

Аффида Антимігрень пластир може використовуватися одночасно з знеболюючими засобами в таблетках або саше

Де придбати
продукт?

affida аффида